Míčový sedmiboj v Chotěboři

Poslední zářijový den se uskutečnilo v Chotěboři klání v míčových hrách, na které jsme se všichni moc těšili.
Podobná akce se totiž konala po dlouhé přestávce zaviněné onemocněním Covid -19.
Pořadatelé ze spřátelené školy ZŠ a PŠ Chotěboř připravili 7 soutěžních disciplín, ve kterých hlavní roli hrál míč nebo míček.
Děvčata a chlapci se opravdu snažili a dřeli, aby dosáhli co nejlepších výsledků. Všechny disciplíny proběhly ve velmi přátelském prostředí bez jediného problému.
Domů jsme přijeli unavení, ale šťastní a spokojení.
Děvčata naší školy obsadila celkově první místo a chlapci byli druzí.
Kromě toho jsme přivezli i řadu medailí, které děti získaly za individuální výkony.
Jsem rád, že jsme s našimi žáky vyrazili do terénu, kde poznali nové kamarády a přitom si trochu zasportovali.
Věřím, že jsme učinili správný krok pro navázání spolupráce mezi našimi školami. Všichni se těšíme na další podobné soutěže.
Miroslav Holata