ZOO Jihlava

výlet tříd S IV + S V
Výlet do Zoo Jihlava se nám opravdu vydařil. Zajisté přispělo k pohodovému průběhu také krásné slunečné počasí a nadšení žáků.
Po příjezdu do Jihlavy jsme se vydali na pěší výšlap směrem k Zoo. Došli jsme dobře a cesta netrvala ani příliš dlouho. Následnou prohlídku krásné zoologické zahrady si všichni náležitě užili. Prošli jsme téměř celou zahradu.
Žáci se zájmem fotili a sledovali zvířata. Největší obdiv sklidily samozřejmě žirafy. Líbili se jim také medvědi, zebry, tygři a opice. Hady a krokodýly někteří pozorovali s obavami pouze z povzdáli.
Návštěvu Zoo jsme zakončili jízdou na tobogánu a motorových autech. Užili jsme si také houpání na velké houpačce. Kdo chtěl, mohl se občerstvit v místním kiosku.
Na zpáteční cestu jsme využili MHD. Trolejbus nás zavezl až k nádražní budově. Do Havlíčkova Brodu jsme cestovali úplně novou vlakovou soupravou, a tak se nám jelo velice pohodlně.
Domů žáci odcházeli s radostí, plni dojmů a pěkných zážitků z výletu.
Za třídy SIV a SV Marie Ledvinková