Výlet do Prahy

Žáci tříd ZVII, ZVI a ZV se vydali za odměnu na konci školního roku do Prahy. Ani chvílemi horší počasí nás neodradilo poznat jedna z nejkrásnějších míst v Praze. Celkem 18 tisíc kroků vedlo od hlavního nádraží přes Václavské a Staroměstské náměstí až na Petřín. Zážitkem pro všechny byla velká výměna hradní stráže na Pražském hradě. Vrcholem celého dne bylo zdolání náročného stoupání k Petřínské rozhledně, kde ovšem veškerá únava byla zapomenuta po zábavě v zrcadlovém Bludišti.
Nikoho neodradil ani fakt, že nešla lanová dráha, na kterou se žáci těšili. Nakonec nás tramvaj dovezla až k vytouženému McDonaldu, kde všichni naplnili své chuťové pohárky.
Děkujeme, že jsme mohli - byli jsme šťastní. Děti si nejen na každý významný objekt připravily krátké povídání, ale byly i natolik hodné, že byla radost s nimi v Praze být.
Soňa Velíšková, Radka Ježková, Šárka Bečková