Nové celoroční projekty v rámci eTwinning

Mílí přátelé a rodiče,

rádi bychom se s vámi podělili, jak úžasně jsme začali školní rok ve třídě PŠI. Po letní přestávce jsme se plni nadšení vrátili do školních lavic. Rozrostli jsme se o nové spolužáky.

Nový školní rok znamená nové výzvy a my jsme plní energie a odhodlání, abychom se s nimi poprali!

Jednou z našich nových výzev jsou dva eTwinningové projekty s názvy „Osadníci“ a „Čas na relax“.

Projekt "Osadníci" nás zavede na virtuální cestu s cílem postavit od základů společné město s partnery z Košic a Legionowa. Stanou se z nás novodobí dobyvatelé. Vytvoříme si svou vlastní historii. Do projektu zapojíme všechny výukové předměty.

Naopak projekt s názvem „Čas na relax“ se zaměří na důležitost relaxace a péče o duševní zdraví jak ve škole, tak i v domácím prostředí. Propojíme různé techniky relaxace s výukou. Spolu s partnery z Dolného Kubína a Přimdy budeme sdílet své zkušenosti a tvořit společně inspirativní nápady, jak si najít čas na relaxaci v našem hektickém životě a jak se udržovat v dobré náladě. ????.

Jsme nadšení a očekáváme mnoho krásných okamžiků, které nás v tomto školním roce čekají.

Držte nám palce, ať se nám daří ve všem, co podnikneme!