Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá

V rámci projektového dne "Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá" se třídy SIII, SIV a SV vydaly do jihlavské ZOO.
Cíl projektového dne se podařilo splnit.
Žáci zvládli bez problémů cestování vlakem i trolejbusem , sledovali cestu i jednotlivé zastávky.
Program v enviromentálním centru byl pro žáky velice přínosný, jak svým obsahem, tak i provedením a průběhem. Dozvěděli se mnoho nových informací o zvířátkách. Pro žáky bylo maximálně přínosné vše si osahat na vlastní kůži, prozkoumat a individuálně prohlédnout. Děti se dokázaly soustředit a trpělivě vyčkat, až každý z nich přijde na řadu u jednotlivých úkolů. Útulné prostředí učebny a klidné a názorné vyprávění přispívalo k pohodové atmosféře celého programu.
Dana Holasová, Martina Kočová, Zuzana Jůzlová, Štěpánka Hloušová, Markéta Viterová a Marie Ledvinková