Zakončení eTwinningového projektu "Věda s úsměvem" ve třídě SI

Zakončení eTwinningového projektu "Věda s úsměvem" ve třídě SI
Rádi bychom se s vámi podělili o naše nezapomenutelné dojmy z úspěšného zakončení eTwinningového projektu "Věda s úsměvem", který jsme realizovali společně s našimi skvělými partnery. Tato skvělá spolupráce zahrnovala MŠ Košice ze Slovenska, MŠ z Legionowa a ZŠ ze Sierpce z Polska, takže jsme měli mezinárodní tým plný nadšení a inovativních myšlenek.
Náš projekt se zaměřil na jednoduché pokusy, které měly za cíl představit vědu zábavnou a přístupnou formou. Společně jsme vytvářeli experimenty a vědecké pokusy, které jsme poté sdíleli prostřednictvím online setkání a na našem společném Twinspace. Tato interaktivní forma komunikace nám umožnila vzájemnou inspiraci.
Během projektu jsme si všichni užívali vzrušení z objevování nových věcí. Díky spolupráci s našimi partnery jsme měli možnost porovnávat různé přístupy a formy činností a aktivit. Tato výměna nám poskytla nejen vědecké, ale i mezikulturní vzdělání.
Naši partneři přinesli do projektu své vlastní kreativní nápady a zkušenosti. Děti se velmi rychle sblížily a navázaly přátelství. Učili jsme se poznávat vlastnosti předmětů a látek. Vyzkoušeli jsme si, jak jednoduché projekty mohou být zábavné a inspirující.
Společně jsme objevovali svět vědy s radostí a s úsměvem.
Dokázali jsme, že věda může být skvělou zábavou a prostředkem pro inovativní výuku.
Projekt „Věda s úsměvem" nám otevřel oči do světa vědy a přinesl nám mnoho nezapomenutelných zážitků. Děkujeme našim partnerům ze Slovenska a Polska za jejich vstřícnost a toleranci. Jsme nadšeni z toho, co jsme společně dosáhli a těšíme se na další možnosti spolupráce.
Renáta Koumarová