ZAJIŠTĚNÍ VÝUKY A DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO RODIČE NA OBDOBÍ UZAVŘENÍ ŠKOLY

Vážení rodiče,

v souvislosti s mimořádným opatřením MZ a MŠMT věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím. Pevně věřím, že společnými silami se nám podaří celou situaci zvládnout. Děkuji za spolupráci.

1) VÝUKA

Výuka bude zajištěna prostřednictvím výukových materiálů, které Vám budou zasílány e-mailem od středy 18. 3. 2020

K domácímu procvičování uvolnila nakladatelství FRAUS a NOVÁ ŠKOLA zdarma elektronické učebnice minimálně na dobu 30 dnů. Odkazy na tyto i další vzdělávací zdroje, které mohou využívat žáci a jejich rodiče, naleznete na:

 https://nadalku.msmt.cz/cs/vzdelavaci-zdroje

Jakékoli Vaše dotazy k zadávaným úkolům můžete Vy i Vaše děti konzultovat s příslušným učitelem prostřednictvím telefonu či e-mailu ( e-mailové adresy vám učitelé na požádání poskytnou ).

Každý výukový materiál bude obsahovat také doporučení, do kdy ho má žák vypracovat či odevzdat (úkoly lze učitelům zasílat na e-mail, poštou,  lze také využít schránku u vchodu školy – v tomto případě napište, kterému učiteli je materiál určen).

Pokud z objektivních důvodů nebude možné úkoly průběžně odevzdávat, přinesou je děti bezprostředně po zahájení běžné výuky.

2) ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

O potvrzení můžete požádat telefonicky na tel.č. 569 420 974, 569 422 220

Máme také připravenou elektronickou verzi žádosti. Pokud pošlete podklady (tzn. jméno, příjmení, rodné číslo a třídu dítěte), zašleme Vám námi připravený formulář zpět. Formulář si vytisknete a předáte zaměstnavateli.

Podklady k žádosti zasílejte na: sekretariat%z%zsutrojice.cz

Informace k čerpání ošetřovného:

 https://www.cssz.cz/web/cz/-/doporuceny-postup-pro-podani-zadosti-o-osetrovne-pri-peci-o-dite-do-10-let-z-duvodu-uzavreni-skolskeho-detskeho-zarizeni-skoly-