Wellbeing

Úterý 4. června byl pro nás, žáky ZII, dnem ve znamení wellbeingu. Školu jsme hodili za hlavu a vyrazili na zasloužený relax po celoročním usilovném učení. Tento výlet byl také krásným závěrem našeho eTwinningového projektu „Čas na relax“, který byl věnován právě relaxaci. Vyrazili jsme místní autobusovou dopravou do Perknova a odtud pěšky lesem do Veselého Žďáru. Cestou jsme si všímali přírody, která je u nás opravdu krásná. V lese jsme hledali houby a našli krásné houbové exempláře. Pozorovali jsme také lesní i hospodářská zvířata. V lese byly k vidění myšky, káňata a dokonce i srnka. Při zastávce na Pelestrově bylo pro nás zpestřením nakrmit koníka i ovečky. Před Veselým Žďárem je krásný mlýnek, který pohání voda z lesního potůčku a hlídá ho žába. Tu jsme pozdravili a šli dál. Zažili jsme spoustu nádherných věcí. Ve Veselém Žďáře jsme také navštívili místní kapličku, kterou postavili již před rokem 1348. S Veselým Žďárem jsem se na návsi rozloučili a nastoupili do autobusu směr Havlíčkův Brod. Byl to nádherný výlet plný dobrodružství.
Za třídu ZII Renáta Koumarová