Velký úspěch třídy S1 - Hledá se dinosaurus

Velkého úspěchu dosáhli žáci třídy S1 Základní a Praktické školy U Trojice, kteří spolu se svojí učitelkou, Mgr. Renátou Koumarovou, pracovali v loňském školním roce na eTwinningovém projektu Hledá se dinosaurus. Společně s kamarády z Polska a Slovenska se stali průvodci mimozemšťanů na naší planetě a seznamovali vesmírnou návštěvu s různými živočichy všech světadílů.

Projekt získal Národní certifikát kvality ve všech zúčastněných zemích, na Slovensku dokonce i Národní cenu eTwinning a minulý týden byl oceněn ještě Evropským certifikátem kvality, který je v eTwinningu udělován jen nejlepším a nejinovativnějším projektům. Žáci třídy S1 tak spolu se svojí paní učitelkou krásným způsobem reprezentovali nejen ZŠ a PŠ U Trojice v Havlíčkově Brodě, ale i Českou republiku. Děkujeme a blahopřejeme k úspěchu!