Turnaj ve stolním tenise

 
Dne 11. 3. se uskutečnil turnaj stolního tenisu. Hry se zúčastnilo 14 žáků. Turnaj byl rozdělen do dvou soutěží: na amatérskou a pokročilou úroveň. V 9hodin proběhlo zahájení turnaje. Nejprve se odehrála skupina A, poté skupina B, ve skupinách hrál každý s každým na základě losu. Základní skupina se hrála na jeden set. Za každý vyhraný zápas, získal hráč jeden bod. Dva hráči, kteří získali nejvíce bodů, postoupili do finálové skupiny. Skupina B se hrála ve stejném duchu.
Na turnaji po celou dobu vládla příjemná atmosféra. Diváci nadšeně fandili svým favoritům.
V úterý 15. 3. od 9 hodin proběhlo vyhlášení vítězů. Turnaj se velice vydařil a hráči byli spokojeni.
Mé poděkování patří všem kolegům a žákům, kteří se na turnaji podíleli. Moc bych chtěl poděkovat panu vychovateli Holatovi, který mi pomohl s organizací, dále vedení školy, které mi poskytlo ceny a medaile. Děkuji také Daně Holasové za fotodokumentaci.