Spaní ve škole třídy ZV

V pátek 10.2. nastal konečně den D. V 17.00 hodin jsme se všichni sešli znovu ve škole a naše první společné přespání mohlo začít. Nejprve jsme si nachystali třídu na spaní. Poté jsme se v kuchyňce dali do společné přípravy večeře. Měli jsme kuřecí nugetky, brambory a zeleninu. Mňam, to byla dobrota. Po umytí nádobí jsme malovali novou výzdobu do naší třídy. Společné velké srdce, jako znak přátelství ❤.
No a pak už jsme se chystali ke spánku, jenže v ten moment paní učitelka řekla, že máme po škole schované překvapení. A tak jsme se vydali na nefalšovanou stezku odvahy. Představte si, že jsme dokonce viděli i jedno strašidlo.!
Ale my jsme stateční, takže nás nevylekalo (možná malinko ????). Vše jsme zvládli s přehledem a každý našel balíček sladkostí a diplom.
Potom už jsme opravdu ulehli do svých improvizovaných postýlek a popřáli si dobrou noc. Před usnutím jsme ještě sledovali pohádku Tři bratři. Druhý den ráno jsme uklidili třídu na pondělní vyučování a šli jsme se nasnídat. Měli jsme bábovku, šátečky, čaj, mléko někdo i kuličky s mlékem, prostě to, co máme rádi.
A pak už nastal čas loučení. Celou akci jsme si všichni opravdu moc užili. Všechny děti zaslouží velikou pochvalu. Máme z nich radost ❤ a těšíme se na další společnou akci!
Veronika Průšová a Jana Janková