Putovní kamínky

Týdenní projekt "Putovní kamínky" si pro své žáky připravily učitelky a asistentky ze tříd SI a SIII. Nejdříve se žáci seznámili s myšlenkou putovních kamínků, následně si kamínky sami našli a umyli. Po uschnutí kamínků je natřeli podkladovou barvou, na kterou po zaschnutí za pomoci učitelek a asistentek kreslili různé motivy, také byly popsány zadní části kamínků poštovním směrovacím číslem, abychom společně mohli sledovat, kam kamínek putoval. Po dokreslení žáci kamínky zalakovali a společně jsme kamínky vypustili do světa. Jeden kamínek jsme dali paní učitelce Koumarové, která ho vezme s sebou na Erasmus na Maltu. Společně s žáky jsme zvědaví, kam všude se naše kamínky podívají. Jejich cestu budeme sledovat pomocí IT technologií.
Veronika Prchalová, Dana Holasová, Hana Caklová, Hana Kynclová