Předvánoční aukce ve prospěch spolku Zelená kočkám

Předvánoční aukce ve prospěch spolku Zelená kočkám.
Jedná se o nový spolek pomáhající kočkám především na Vysočině.
Milí přátelé, blíží se čas svátků. Udělejme radost sobě i někomu pod stromečkem. Výtěžek z této aukce bude věnován na pomoc opuštěným kočičkám.
„Pomáhej lidem, i když víš, že ti to nemohou vrátit. Pomáhej bez očekávání. Laskavost z tebe dělá krásného člověka.“
Děkujeme všem, kteří přispěli svojí prací nebo darem ze svých sbírek. Především žákům a pedagogům Základní a Praktické školy v Havlíčkově Brodě a MUDr. Kristině Roubalové.
A ještě trochu k pravidlům:
Minimální příhoz je 10 Kč, příhozy na jednotlivé věci dávejte formou komentáře u fotografií.
Výherce budu kontaktovat po skončení aukce.
Vydražené věci si budete moci vyzvednou osobně v Havlíčkově Brodě a Žďáře nad Sázavou nebo zaslat Zásilkovnou za 80,- Kč a Českou poštou (cena dle rozměrů po domluvě). Poštovné se platí zvlášť, není součástí vydražené částky.
Aukce končí 4. 12. 2022 úderem půlnoci.
Děkujeme všem za sdílení a účast v aukci.