Pozvání od Stanice Pavlov

Vážená paní učitelko,

 

velice si vážíme Vaší podpory, o to víc v této nelehké době. Jaro je v plném proudu, i když počasí na to ne vždy vypadá, a tak i tady u nás ve stanici v Pavlově nastala sezóna mláďat. I díky Vaší podpoře u nás přezimovali malí i velcí netopýři, které v nejbližších dnech plánujeme vypustit zpět do přírody, kde jim bude nejlépe.

Tímto e-mailem bychom Vás co nejsrdečněji chtěli pozvat na jejich vypuštění, které se bude konat pravděpodobně už následující úterý, 18. května, v podvečer, kolem 18.00 hodiny. Pokud byste se vypuštění rádi zúčastnili, v pondělí 17. května zavolejte panu řediteli Zbyšku Karafiátovi na telefonní číslo 734 309 798.

 

Pokud nestihnete návštěvu v příštím týdnu, budeme se na Vás těšit v jiném termínu. Areál stanice jsme pro návštěvníky otevřeli 1. května. Vzhledem ke stále určitým trvajícím opatřením zatím jen individuálně bez komentovaných prohlídek s papírovým průvodcem. V pracovní dny od 9.00 do 16.00, o víkendech od 9.00 do 13.00. V jiné časy si zavolejte a pokud to jen trochu půjde, rádi vám vyjdeme vstříc. 

 

Ještě jednou moc děkujeme za Vaši podporu, pro potěchu duše i oka přikládáme pár aktuálních fotografií “vašich” netopýrů a těšíme se na Vaši návštěvu ve stanici. Rádi Vás uvidíme.

 

Zdraví celý tým Stanice Pavlov.