Podzimní dráčkohraní

Ve dnech 24. 10. a 25. 10. se žáci třídy ZII zúčastnili projektového vyučování s názvem „Podzimní dráčkohraní“. V tomto projektu jsme se zaměřili na krásy podzimu. Různou formou práce jsme si mimo jiné procvičili znaky podzimu, stromy a jejich plody, poznávali jsme ptáčky a také jsme si připomněli, jak se máme v sychravém počasí správně oblékat, abychom předcházeli nemocem.
Manuální zručnost si žáci vyzkoušeli u výroby mini dráčků a podzimních stromů. Projekt jsme zakončili vycházkou do podzimní přírody, kde jsme k oblakům vypustili draky. Během netradiční výuky děti používaly interaktivní tabuli, pracovaly s Bee-Bot Včelkou, která rozvíjí prostorou orientaci, logické myšlení a je vhodná i jako praktická výuka základů programování.
Marta Kocmanová, Veronika Štědrá a Lenka Pevná