Okresní kolo pěvecké soutěže

Když máš radost a víš o tom...ZAZPÍVEJ!
Touto veselou písní bylo ve středu 29. 3. 2023 zahájeno okresní kolo pěvecké soutěže v naší škole. Pozvánku opět přijali zpěváci ze škol z Ledče nad Sázavou a Chotěboře.
Soutěžilo se ve 3 kategoriích: 1. kategorie - mladší žáci, 2. kategorie - starší žáci a žáci praktické školy a 3. kategorie - dvojice, skupiny. Soutěžící svými pěveckými výkony úspěšně reprezentovali naši školu, v 1. kategorii naši žáci obsadili 2. a 3. místo (Bach Lam Ngo a Jiří Čejka), ve 2. kategorii získala krásné druhé místo Eva Kloudová a v poslední kategorii byli druzí Lenka Bumbálková, Nikolas a Michal Horváthovi.
Všem gratulujeme a děkujeme za příjemně strávené hudební dopoledne, které mnohým vykouzlilo úsměv na tváři. Rovněž děkujeme všem zúčastněným, zejména paní učitelce Jitce Fialové, která tuto krásnou společenskou a kulturní událost stále s chutí pořádá.
Lucie Petríková,
video Renáta Koumarová