Netradiční přání ke dni dětí

K zítřejšímu Dni dětí nám přišlo netradiční přání. Poslala nám ho zvířátka ze Záchranné stanice Pavlov, které díky paní učitelce Martině Kočové žáci a zaměstnanci školy finančně podpořili a stali se jejich kmotry. Konkrétně jde o ježky, veverky a netopýry.
K přání všeho dobrého a krásného nejen Dne dětí, ale i celého dětství se samozřejmě připojujeme i my dospěláci ze ZŠ a PŠ U Trojice.
Den dětí ve škole oslavíme projektovým dnem dne 6. 6. 2023.
Přání z Pavlova:
"Milí žáci,
s námi mláďátky je neuvěřitelná práce. Často k nám ošetřovatelé vstávají i co hodinu, proto je tak úžasné, že jste se rozhodli společně s paní učitelkou podpořit péči o nás - bez vás by to totiž určitě nešlo, anebo by v Pavlově
nemohli zachránit všechny mé přátele, kteří pomoc potřebují.
Za všechny z naší ježčí, veverčí a netopýří party vám přejeme všechno nejlepší ke Dni dětí, ať se máte co nejlépe, jste zdraví, spokojení a stále myslíte nejen na sebe, ale také na svět kolem.
Předem moc děkujeme za vaši pokračující pomoc a těšíme se na osobní setkání.
Vaši ježci, veverky a netopýří"