Návštěva v záchranné stanici Pavlov

Krásný páteční den strávili žáci třídy ZIV a ZIII v Pavlově, kde navštívili záchrannou stanici, která pečuje o hendikepované živočichy. Ráno jsme se svezli autobusem do Vilémovic a odtud se vydali pěšky lesní cestou až do Pavlova. Cestu jsme si zpříjemnili slovními hrami, na kterých si děti potrénovaly své vědomosti. Na záchranné stanici se nás ujal průvodce, který nás provedl celým areálem. Nezapomenutelný zážitek však byl ve výběhu s lišákem Lukášem, kterého jsme si mohli nejen pohladit ale i nakrmit. Děti si celou prohlídku moc užily. Dozvěděly se mnoho užitečných informací a na závěr si zakoupily samolepky a magnetky se zvířátky. Po vydatné svačince jsme se vydali na blízkou autobusovou zastávku a frčeli zpět do Havlíčkova Brodu. Počasí nám přálo, děti byly senzační a všichni jsme si to moc užili.
Za třídu ZIV Kamila Novotná a Jana Němcové