Návštěva v Dětském domově Humpolec

Dne 15. 6. třídy PŠI a PŠII navštívily Dětský domov v Humpolci. Měli jsme možnost prohlédnout si bydlení některých našich spolužáků. Domov je rozdělen do čtyř "rodinek". Každá z nich má svoji kuchyň, obývací pokoj, sociální zařízení a dětské pokoje. V podkroví jsou ještě další pokoje, které využívají zejména studenti středních škol. Byli jsme velice mile přijati. Zaměstnanci pro nás připravili výborné občerstvení v podobě Míša řezů, ovoce, kávy a čaje a mohli jsme nahlédnout do prostor Domova. Závěrem jsme ještě strávili příjemnou chvilku v zahradě a po společném povídání jsme se rozloučili. Dále naše kroky směřovaly do parku Stromovka, kde jsme se vyfotili u Hliníkovy pamětní desky. Před odjezdem do Havlíčkova jsme se ještě zastavili na občerstvení. Den jsme si užili. Děkujeme všem zaměstnancům Dětského domova za jejich pozvání.
Za třídy PŠI a PŚII Monika Kumštarová