Ježíšek pro mláďata v záchranné stanici Pavlov

 
Již druhým rokem jsme v naší škole pořádali sbírku pro mláďata v záchranné stanici Pavlov. Ve stanici se starají o hendikepovaná zvířata. Mezi ně patří i mláďata, která přišla o rodiče většinou nezodpovědností nebo chybou člověka. A protože nám není osud těchto mláďátek lhostejný, rozhodli jsme se jim pomoci vyrůst. Podařilo se nám vybrat od žáků a zaměstnanců školy celkem 2680,- Kč a přispěli jimi na malé ježečky, sovičky a veverky a stali se tak jejich kmotry. Také jsme mysleli na pohodlí našich kmotřenců a poskytli jim čepice, které budou sloužit jako teploučký pelíšek.
Velmi děkujeme všem žákům, rodičům a zaměstnancům, kteří přispěli dobrovolnou částkou.
Martina Kočová
"Je třeba celých věků lásky,
abychom zvířatům splatili jejich služby."
(Christian Morgenstern)