Exkurze Chroustovice

Dnes jsme navštívili s vycházejícími žáky Odborné učiliště Chroustovice. Škola se nachází v krásném zámeckém prostředí a žáci zde mají veškeré zázemí - školu, domov mládeže i školní jídelnu. Po škole nás provázel sympatický pan ředitel.
Naši žáci si mohli postupně vyzkoušet, co jednotlivé obory nabízejí - seznámili jsme se s profesí prodavače, cukráře, pekaře, zámečníka, autoopraváře, tesaře, truhláře, chovatele zvířat, zahradníka, aranžéra, módní dekoratérky, pečovatele nebo zedníka. Žáci byli aktivní, o vše se zajímali. Výrobky, které vyrobili na jednotlivých stanovištích, si mohli odnést.
Exkurze se nám líbila - naši žáci jsou moc šikovní a pracovití. Škoda, že škola podobného zaměření s obory E není blíže Havlíčkova Brodu.
Eva Kořínková, Soňa Velíšková a Jaroslava Žáčková

Více foto viz.FOTOGALERIE