eTwinningový projekt: Osadníci/ Osadnicy – Spojení MŠ a ZŠ napříč Evropou!

eTwinningový projekt: Osadníci/ Osadnicy – Spojení MŠ a ZŠ napříč Evropou!
Máme obrovskou radost, že můžeme sdílet úspěchy našeho eTwinningového projektu s názvem Osadníci / Osadnicy. V rámci tohoto projektu jsme spolupracovali s mateřskými školami z Košic a Legionowa a základní školou z Łaskarzew.
Společně jsme se pustili do budování našeho vlastního města, které jsme nazvali Kamarádov. Tento projekt nebyl jen o tvoření, ale také o učení se důležitým věcem o městské infrastruktuře, toleranci a spolupráci. Naše online setkání nám umožnila vzájemné poznávání a sdílení zkušeností.
Výstupem projektu bylo městské platidlo Kamarádova, společný erb města, občanský průkaz pro každého obyvatele našeho města a společenská hra kvarteto.
Na konci projektu obdrželi všichni zúčastnění žáci certifikát za účast a mohli se podívat na video s názvem Cesta za dobrodružstvím, které zachytilo všechny naše společné zážitky a pokroky.
Děkujeme všem žákům za jejich nadšení a skvělou spolupráci. Tento projekt nám ukázal, že spolu můžeme dosáhnout opravdu velkých věcí!
Renáta Koumarová