Erasmus Days 2022

Ve dnech 13. - 15. 10. 2022 probíhají celoevropské oslavy Erasmus Days. Cílem oslav Erasmus Days je zviditelnit projekty realizované v rámci programu Erasmus+ a informovat o jeho přínosech.

Do oslav se zapojí i naše škola projektem ERASMUS A E-TWINNING PRO KAŽDÉHO, který realizujeme 13. a 14. října. V rámci Erasmus Days budeme sdílet zkušenosti s právě ukončeným projektem Erasmus v naší škole a ve škole v Ostravě, kterou navštívíme dne 13. 10. Základní škola speciální, Ostrava - Slezská Ostrava, příspěvková organizace je naše mentorská škola v rámci projektu MenSI.

Budeme také sdílet naše zkušenosti s projekty v rámci programu e-Twinning s učiteli naší školy. Dne 14. 10. proběhne projektový den, při kterém ukážeme různé digitální nástroje, které se dají v projektech využívat. Nástroje si žáci i učitelé vyzkouší.