K nejen jako kráva

Renata Lehanková se stala v březnu autorkou mezinárodního eTwinningového projektu K nejen jako kráva. Ten je zaměřen na písmeno K, které s dětmi probírá a vztahuje se k jaru a jeho probouzení se. Opět spolupracuje s učitelkou Martinou Pekárovičovou z Oravské Jasenice a nově s Lenkou Přibylovou z naší školy .V projektu budou poznávat domácí zvířata, jejich užitek, prostředí, ve kterém žijí. Zaměří se na zvířata, která začínají nebo mají ve svém názvu písmeno K a na kytky, které se na jaře objevují a mají také ve svém názvu toto písmeno. V projektu budou pracovat děti s různým stupněm postižení, od žáků 3. ročníku ZŠ s poruchami učení,chování a LMP až po děti se středně těžkým a těžkým mentálním postižením.

Ukázky z jejich společné práce najdete na:

Animoto - Na farmě

Video - Projekt K