eTwinningový projekt Kindergarten Europe Day 2016

Naše třída S I. se připojila k eTwinningovému projektu „Kindergarten Europe Day 2016", ve kterém jsme společně s evropskými školkami ze 14 zemí (Polsko, ČR, Slovensko, Turecko, Španělsko, Řecko, Švédsko, Itálie, Rumunsko, Litva, Portugalsko, Bulharsko, Srbsko, Malta) a 40 partnery oslavili Den Evropy, vyměňovali si nápady na oslavu tohoto dne. Projekt byl zaměřen na děti předškolního věku a děti s těžkým kombinovaným postižením. Z prací dětí jsme vytvořili prezentace, filmy, fotografie, jeden konečný produkt je vytvořen na Colorillu colorillo.com. Všichni účastníci vytvořili vlastní stránku s odkazem na jejich školy. Dále jsme vytvořili společnou nástěnku všech účastníků projektu na Padlet a umístili ji na TwinSpace projektu. lupracovali jsme s pokročilými tvůrci projektů i se začátečníky. Nevadilo nám, že někteří nebyli tak zdatní v anglickém jazyce, který byl hlavním jazykem projektu, i tak jsme si všichni velmi dobře rozuměli.

Hlavní video projektu: youtu.be

Výstupní video: youtu.be