Čtenářská gramotnost

V úterý 1. prosince se v pomocné třídě pod vedením Lucie Průšové konala čtenářská dílna. Tentokrá se do ní zapojili i rodiče a sourozenci školáků.

Společně četli příběh o Vánocích a vypracovali pracovní list. Poté vytvořili pro rodiče dílnu, kde si společně s dětmi vyrobili vánoční přání. Velkým překvapením bylo i pohoštění, které žáci připravili - upekli domácí štrůdl a uvařili vánoční čaj. ,,Odpoledne se velmi zdařilo, již se těšíme na další spolupráci s rodiči," říká Lucie Průšová, třídní učitelka. ,,Bylo to velmi příjemné posezení a povídání," dodává Martina Kočová, asistentka pedagoga.

Foto: Markéta Nováková