Úvod Dokumenty Kontakty Projekty
Kraj Vysočina zřizovatel organizace.

Další úspěch našich učitelů v eTwinningu.

Jako každý rok Centrální podpůrné středisko v Bruselu připravuje novou Evropskou publikaci eTwinning 2017. Hlavním tématem letošního roku je „Inkluze“. V publikaci budou uvedeny praktické příklady na toto téma z celé Evropy. V květnu byla pedagožka Renata Lehanková oslovena Hanou Oniskovou, členkou Národního podpůrného střediska pro eTwinning. „Domníváme se, že máte mnoho praxe v této tématice a mohla byste uvést několik skvělých příkladů. Ráda bych Vás tímto požádala, zda bych mohla předat Váš kontakt do Bruselu. Nabídek z celé Evropy bude jistě mnoho, ale v případě výběru České republiky by Vás následně kontaktovali pravděpodobně již oni,“ informovala Onisková. Začátkem června přišla nabídka z Bruselu.

Autorka: Renata Lehanková