20.10.2017 03:38:43
Přihlásit | Registrovat

Přes sto tisíc korun na pomoc dětem od Trojice

Projekt Benefice 2013, který organizátoři ukončili na benefičním plese 29. listopadu, dopadl výborně. Na pomoc handicapovaným dětem do Základní a Praktické školy U Trojice v Havlíčkově Brodě putuje 110. 116 korun.

Několikaletý projekt opět pomáhá. Tento, v pořadí již pátý ročník benefiční sbírky, autoři zatím označují za jeden z nejúspěšnějších. Letos se podařilo vybrat přes sto tisíc korun, které budou použity na koupi chodítka pro žáka školy a dovybavení relaxační místnosti snoezelen.

Autoři zvolili jako hlavní myšlenku celé akce dražby výtvarných děl žáků školy. Ty organizují na webových stránkách školy nebo na živých aukcích v rámci galavečerů „Letos na slavnostní ples zavítala i Marcela Holanová, která se setkala u publika s velkým ohlasem. Nedílnou součástí bylo i zaštítění celé akce ze strany kapely PM Band, vystoupení taneční skupiny Tendenc a kapely The Baskers. Třešničkou na dortu potom byla moderátorská dvojice Jana Zuščicová a Ondřej Rázl. Ti si ten večer zkusili v takto zvoleném moderátorském tandemu svou premiéru a šlo jim to naprosto skvěle,“ vypráví jedna ze spoluorganizátorek Soňa Velíšková.

„Když jsme projekt Benefice začínali, v roce 2009 se nás sešlo okolo padesáti. V tomto roce se počet navýšil na čtyři sta, počítáme-li všechny partnery, dárce, dražitele, účinkující a návštěvníky plesu. Vážíme si všech, co nás podporují a společně s námi pomáhají. Děkujeme,“ dodává patronka celého projektu Markéta Nováková.

Markéta Nováková

Foto: Jan Čeleda

Benefici uzavře ples s Marcelou Holanovou

Benefiční výtvarná aukce U Trojice pomalu vrcholí

Benefiční ples - pozvánka

Benefice 2012-4/2013

Partneři projektu

Kontakty k aukci

Garant aukce a kontaktní osoba: Markéta Nováková
e-mail: novakova@zsutrojice.cz
Technická podpora: Milan Švejda
e-mail: svejda.milan@gmail.com

Přehled předmětů v aukci

Aktuálně nejsou v nabídce žádné předměty. Nové předměty pro aukci se připravují.