18.12.2017 15:36:50
Přihlásit | Registrovat

VÝTVARNÁ VÝSTAVA: Na notách fantazie

10. 6. – 12. 7. 2015 Výstava Základní školy a Praktické školy U Trojice, Havlíčkův Brod v budově Muzea Vysočiny Havlíčkův Brod (vernisáž: 10. 6. 2015 od 17. 00 hodin).

Zveme Vás na výtvarnou výstavu, která představí práce z dílny žáků školy. Návštěvníci se mohou těšit na barevnou paletu výrobků, které vznikaly pod vedením zkušených pedagogů. Expozice se nese v tématu Na notách fantazie.

Celá akce bude zahájena vernisáží 10. 6. 2015 v 17 hodin. V rámci zahájení organizátoři připravili doprovodný program v podobě hudebního vystoupení. Představí se školní sbor složený ze zaměstnanců a žáků školy. Na klavír je doprovodí speciální host Veronika Kočová.

Výstava představí různé výtvarné techniky a ukáže návštěvníkům, že dětská představivost a kreativita nezná hranic. Ojedinělá díla jako Kytara, Houslový klíč nebo Kočka zavede hosty do světa barev a s trochou nadsázky i zpátky do dětských let.

Součástí výstavy bude i dobrovolná sbírka. Výtěžek poputuje na koupi rehabilitačních pomůcek pro handicapované děti od Trojice.

Výstava je pořádána ve spolupráci s Muzeem Vysočiny Havlíčkův Brod.

Všichni milovníci výtvarných děl jsou srdečně zváni!

Přes sto tisíc korun na pomoc dětem od Trojice

Benefici uzavře ples s Marcelou Holanovou

Benefiční výtvarná aukce U Trojice pomalu vrcholí

Benefiční ples - pozvánka

Benefice 2012-4/2013

Partneři projektu

Kontakty k aukci

Garant aukce a kontaktní osoba: Markéta Melounová, DiS.
e-mail: marketa.novakova.24@seznam.cz
Technická podpora: Milan Švejda
e-mail: svejda.milan@gmail.com

Přehled předmětů v aukci

Aktuálně nejsou v nabídce žádné předměty. Nové předměty pro aukci se připravují.