Vánoční projektový den

V úterý 22. prosince pedagogové organizovali pro žáky školy vánoční projektový den. Celá akce byla koncipována do třech bloků. V prvním mohly děti shlédnout vystoupení žáků z tanečního kroužku. Ti si pro své spolužáky připravili choreografii Freedom . V další části byl stěžejním tématem zpěv. O ten se postarali žáci z pomocné a praktické třídy za doprovodu Lenky Přibylové.

Finální třešničkou na dortu bylo překvapení ze strany zaměstnanců školy. Lucie Průšová, Michaela Klementová, Pavla Černá, Markéta Nováková a speciální host David Honzárek si pro žáky a pedagogický sbor připravili koncert vánočních písní. Tradiční vánoční akce se každoročně schází s velkou oblibou nejen ze strany dětí. Letošní ročník se obzvlášť vydařil a organizátoři už si lámou hlavu, jak naváží na projekt příští rok.

Video: Markéta Nováková