Vánoční projektový den

Pedagogové organizovali pro žáky školy vánoční projektový den. Celá akce byla koncipována do třech bloků. V prvním mohly děti shlédnout vystoupení žáků z tanečního kroužku. Ti si pro své spolužáky připravili choreografii Fí ha. Taneční blok zakončila žákyně Michaela Tučková, která si připravila vlastní choreografii. V další části byl stěžejním tématem zpěv. O ten se postarali žáci z pomocné třídy za doprovodu Lucie Průšové.

Finální třešničkou na dortu bylo překvapení ze strany zaměstnanců školy. Lucie Průšová, Michaela Klementová, Pavla Černá, Markéta Nováková a speciální host David Honzárek si pro žáky a pedagogický sbor připravili koncert. Společně všem zazpívali vánoční písně od Čechomoru, Vladimíra Dvořáka, Karla Řezábka a dalších autorů.

Tradiční vánoční akce se každoročně schází s velkou oblibou nejen ze strany dětí. Letošní ročník se obzvlášť vydařil a organizátoři už si lámou hlavu, jak naváží na projekt příští rok.

Taneční vystoupení

Pěvecké vystoupení