Taneční soutěž

Taneční kroužek pro školní rok 2012/ 2013 lektoři ukončili prvním ročníkem taneční soutěže.

Děti byly rozděleny do kategorie starších a mladších žáků. Čekala je společná choreografie a disciplína „Improvizace - vyjádři sám sebe!". Mladší žáci nacvičili choreografii Hříšný tanec, starší Konec nudy. Překvapení v podobě vlastní choreografie si pro všechny nacvičila Michaela Tučková.

Všichni tanečníci byli výborní! Porotci Zuzana Jůzlová, Jarmila Čapková a Pavla Kopecká se tak postavily před nelehké rozhodování. Nakonec první místo získala u starších Michaela Tučková a Vlastimil Vosmek, u mladších Petr Brabec a Šárka Novotková. Cenu sympatie si odnesli Michal Macíček, Tereza Hrádková, Natálie Prokopová a Jiří Hrádek.

Všem tanečníkům děkujeme za vystoupení a výhercům blahopřejeme!

Foto: Marcela Macíčková