Sportovní klání na naší škole

16.10.2018

V úterý 16. 10. 2018 zorganizovala naše škola tradiční turnaj ve fotbale a vybíjené, kterého se účastní žáci z podobného typu škol v okrese Havlíčkův Brod. V každé kategorii startovala čtyři družstva. Ve fotbale zvítězilo družstvo ZŠ a PŠ Chotěboř, druhé bylo družstvo naší praktické školy a hned za ním následovalo družstvo naší základní školy. Na čtvrtém místě skončili žáci ZŠ Ledeč nad Sázavou. Stejné pořadí bylo i ve vybíjené. Každé družstvo si odneslo diplom a věcnou odměnu, zvláštní cena byla udělena žákyni naší základní školy, která obětavě zaskočila v chlapeckém fotbalovém týmu.

Všem děkujeme za férové vystupování a těšíme se na další klání, tentokrát v lehké atletice, které proběhne na jaře. Velké poděkování za zorganizování této akce patří paní vychovatelce Opatřilové. Fotodokumentaci zajistila Z. Čonková.