Školní kolo pěvecké soutěže

Pěvecká soutěž, pod názvem LENTILKOVÉ DOREMI, se konala v atriu školy. Děti soutěžily ve třech kategoriích. V první kategorii mladších žáků se na prvním místě umístila Jaroslava Ptáčníková, na druhém Petr Kališ, na třetím Štěpán Leon Hrubý. U starších žáků si prvenství zasloužila Sára Saidamová, druhé místo Norbert Kuchárik a třetí Šárka Novotková. Za dvojice a skupiny největší ohlas získaly dívky Tereza Hrádková, Pavla Smrčková a Michaela Tučková. Na druhé pozici pak skončili David Leskovjan a Pavel Godla, místo třetí vybojovali Kristián Slovák, Štěpán Leon Hrubý, Petr Šimek, Elena Godlová, Erik Dzurko, Petr Kališ. Vše hodnotila porota ve složení Pavla Kopecká, Danuše Jonášová a Jitka Zachová. Výherci dostali hodnotné ceny a ještě před vyhlášením si všichni společně zatančili. Hlavní organizátorkou byla Jitka Fialová ve spolupráci s Lucií Průšovou a Michaelou Klementovou, které doprovodily účinkující hrou na klávesy a kytaru.