Projekt ŠKOLNÍ AKTOVKA

V prosinci se žáci 8. a 9. ročníku zapojili do meziškolního projektu s názvem Školní aktovka. Spolupracovali s žáky 5. ročníku ZŠ Lukov www.zslukov.cz a 2. oddělením ZŠ speciální Zlín www.skola-spc.cz .

Každá ze zúčastněných tříd plnila v projektu jinou úlohu. Tato skutečnost vyplynula z rozdílů ve školních vzdělávacích programech jednotlivých škol, věku studentů a rozličných dovedností dětí.

Hlavním cílem projektu bylo procvičení učiva matematiky, informatiky a výchovy ke zdraví. Tato akce měla za úkol naučit studenty uplatňovat v běžném životě to, co se naučí ve škole. V průběhu plnění jednotlivých úkolů se děti z Lukova, Zlína a Havlíčkova Brodu seznámily prostřednictvím fotografií, které pro sebe vzájemně pořídily.

www.zslukov.cz/fotogalerie/patacky-projekt-skolni-aktovka/