Podzimní projektový den

V úterý 3. listopadu se žáci pod vedením Renaty Lehankové, Jitky Fialové a Lenky Přibylové účastnili podzimního projektového dne. Ráno si povídali o podzimu jako ročním období, přečetli si krátkou povídku, řekli básničku o drakovi a pak vyšli do podzimní přírody. Největší radost měly děti z draků, které po zbytek dopoledne pouštěly na hřišti v Reynkově ulici v Havlíčkově Brodě.

Foto: Renata Lehanková

V pátek 6. listopadu v rámci projektového dne vyšli do podzimní přírody i žáci Praktické školy dvouleté. Krásnou procházku započali u bran školy. Prošli parkem Budoucnost až k Plovárenské ulici, kde si prohlédli zajímavou dřevěnou plastiku, zvanou Poutník lipnický od řezbáře Josefa Špicla. Dále putovali do Vymazlené kavárny, kde se příjemně občerstvili.

Foto: Monika Kumštarová a Květa Kračmar

*Podzimní projektový den je tradiční akce školy, které se účastní žáci školy dle jednotlivých tříd. Hlavními organizátory jsou třídní učitelé ve spolupráci s asistenty pedagogů. Cílem je seznámit děti podzimem samotným.