Pedagogové ze Základní školy U Trojice zvou na návštěvu

Brodští učitelé ze Základní a Praktické školy U Trojice v Havlíčkově Brodě pořádají den otevřených dveří. Ve čtvrtek 28. ledna 2016 otevřou brány do budovy pro širokou veřejnost.

„Jako každoročně zveme všechny zájemce na malou exkurzi po naší škole. Návštěvníci se mohou těšit na individuální prohlídku, včetně nové přístavby. Budou moci nahlédnout do jednotlivých tříd a dílen, zapojit se do výuky. Určitě budeme otevřeni i jejich otázkám,“ popisuje ředitelka organizace, Klára Sojková. „Součástí programu je i zápis do 1. ročníků základní školy. Pro budoucí prvňáčky, kteří by se chtěli vzdělávat na naší škole, pořádáme zápis za účasti speciálních pedagogů a psychologického pracovníka,“ doplňuje Sojková.

Základní a Praktická škola U Trojice má dlouholetou tradici a sídlí v krásném prostředí brodského parku Budoucnost. Žáci se vzdělávají podle školního vzdělávacího programu „Otevřená škola“, který umožňuje individuální přístup dle potřeb dítěte. Výuka probíhá v malých kolektivech, je doplňována celou řadou aktivit, včetně zapojování žáků do školních a mezinárodních projektů.