Dance school 2014

S taneční skupinou Zoombie crew, která na škole funguje pouhých pár měsíců, jsme se přihlásili do soutěže The dance school 2014. Vše probíhá na webových stránkách www.schooldance.sk, kam soutěžící z Polska, Slovenska a České Republiky nahrávají své taneční videoklipy.

Zoombíci mají jedenáct členů ve věku od sedmi do šestnácti let a specializují se především na street dance. Ve videu je použita ukázka z choreografie Kudy z nudy. Autorkou choreografie a videa je Markéta Nováková společně s tanečníky Vlastou, Kevinem, Mírou, Pavlem, Míšou, Pavlou, Sárkou, Deniskou, Nikolkou, Milčou, Terkou a kameramanem Jirkou Kutlvašrem.

DANCE FOR ALL :)!

Foto: Vlastimil Vosmek, žák devátého ročníku

Kamera, střih: Jiří Kutlvašr ( www.jkstudiohb.cz)

Scénář, choreografie: Markéta Nováková

Tanečníci: Michaela Tučková, Vlastimil Vosmek, Pavel a Miroslav Puhovi, Kevin a Sára Lackovi, Pavla Smrčková, Tereza Hrádková, Milena Čejková, Denisa Žáková, Nikola Elischerová.

Videa:

www.jkstudiohb.cz (soutěžní verze)