Základní škola a Praktická škola
U Trojice 2104, 580 01 Havlíčkův Brod
 Úvod Novinky Kontakty Facebook


BENEFICE R. 2009 (čtvrtek - 10. 12. 2009, od 19. 00 hodin, vinárna Starr)

Několika měsíční charitativní projekt, na pomoc postižené žákyni Základní školy, Speciálně- pedagogického centra a Školní družiny, U Trojice 2104, v Havlíčkově Brodě, která potřebuje zakoupit nový multifunkční vozík, je u konce…Akce vyvrcholila 10. 12. 2009 od 19. 00 hodin ve Vinárně Starr v Havlíčkově Brodě..

A jakpak tato akce nakonec dopadla? Lépe, než celý realizační tým mohl vůbec očekávat – celková vybraná částka je 83. 000 korun (vydražené obrazy 80. 000 a dobrovolní dárci 3. 000 korun)!!! Tato částka bude použita na koupi nového multifunkčního vozíku pro naši žákyni.. Celé naše snažení by se samozřejmě nepodařilo uskutečnit bez pomoci hlavních sponzorů akce, jimiž byli: vinárna STARR, JIPO spol. s. r. o. (jihlavské potraviny, TRIO spol. s. r. o., CUKRÁRNA U HRUŠKŮ. Dále mezi sponzory také patří všichni ti, kteří na tuto akci připravili krásná vystoupení bez nároků na honorář a to: kapela CHROCHRO ONE, módní přehlídka butiku DAMI FASHION pod vedením majitelky butiku Dany Špinarové, taneční skupina TENDENC- pod vedením Ivy Novotné z Domů dětí a mládeže, moderátoři akce PAVEL PROVAZNÍK a ANNA MARIE FORMÁNKOVÁ…

A kdo nám pomohl splnit přání naší žákyně, tím, že věnoval nemalou částku k zakoupení multifunkčního vozíku? Dovolte nám představit všechny TY, kteří se podílejí na uskutečnění jednoho snu: TERMGAS, STAVOINTERIER, MIPOPLAST, VINÁRNA STARR, EGO FASHION, TRASS – EKO, BAZAR U DÁŠÍ, PROSS reklama, KOSMETICKÝ SALON BEAUTY, Jaroslav Handzuš, Markéta Kubátová, Václav Bárta, Hana Formánková, Ing. Jana Fischerová CSc., kapela CHROCHRO ONE, KADEŘNICKÝ SALON – Jana Kubátová, Barbora Palánová, Petr Roček, Rostislav Kláštera, Jan Tajoský. Akci pořádalo Občanské sdružení Trojka a Základní škola a Praktická škola U Trojice 2104 v Havlíčkově Brodě.

Velké díky Vám všem, za to, že jste nás podpořili! Přejeme Vám krásné svátky vánoční a v roce 2010 hlavně zdraví…

Mgr. Klára Sojková
(ředitelka školy)
Markéta Nováková
(asistentka ředitelky)