14. – 16. 4. Jarní projektové dny

Pedagogové si pro žáky nižších ročníků připravili velikonoční projektové dny. Chtěli je blíže seznámit se svátky jara.

Děti slavily Modrý den, kdy vyráběly předměty s velikonoční tématikou. Červený den, kdy pekly jidáše, tvořily přáníčka, malovaly vajíčka. Celou akci organizátoři uzavřeli Zeleným dnem, kdy četli dětem o Velikonocích, děti barvily obrázky, plnily úkoly. Na závěr hledaly poklad, který střežil zajíček Lucík. Jakmile děti ušáka probudily z tvrdého spánku, musely odpovídat na otázky s jarní tématikou. Za správnou odpověď jim zajíček poradil, kde ukrývá poklad v podobě sladké odměny.

Velikonoční projektové dny se pedagogům velmi vydařily. Velké díky autorům Renatě Lehankové, Lucii Průšové a Lence Přibylové.

Foto: Markéta Nováková